Conrad-preveč drago za nekvalitetno robo

Radioamaterski dogodki, prireditve, predavanja, izleti, kaj je novega, zanimivi linki in še in še...

Moderatorji: S57D, s55o

Conrad-preveč drago za nekvalitetno robo

OdgovorNapisal/-a S56VGL » 13 Feb 2005, 15:51

Se tej rubriki pridružujem tudi jaz,pred neki časa sem kupil pri Conradu polnilec baterij V-1299,cena je bila okol 4000,00sit,ko mi je potekla garancija mi ni več hotel delati kot bi moral in sem ga odnesel knjim na servis,po par tednih so me poklicali,da so ga popravili,so ga tam priključili na omrežje in zgledal je da zadeva deluje,seveda ves vesel sem ga odnesel domov in priključil na omrežje in zadeva ni hotela prazniti baterij in tudi lučke so svetile tako kot,da so baterije polne,zadeva ni delovala tako kot so mi zagarantirali na servisu,ko sem poklical nazaj v trgovino,da zadeva ne dela tako kot bi morala,mi je njihov prodajalec odvrnil,da pri njih zadeva deluje,tko,da nisem mogel nič reklamirati več.
Pa še nekaj ta isti polnilec,ko sem svojega dobil iz servisa približno 2 meseca nazaj se je podražil iz 4,000,00sit na 8,000.sit .Isti polnilec v-1299 samo druga oznaka firme je pri USCOMU 4.000,00sit.Nikoli več ne grem v Conrada,ker je preveč dvignil cene in nekvalitetna roba.
Lep pozdrav.
73 de LUKA,S56VGL,locator JN76FC
Tel.preko e-mail ali ZS.
Član Radiokluba S53APR
S56VGL
 
Prispevkov: 451
Pridružen: 11 Jul 2003, 12:58
Kraj: Rezke Dragarjeve 1,Ljubljana,JN76FC

OdgovorNapisal/-a s56oa » 13 Feb 2005, 19:16

Jaz že nekaj let ne kupujem nič pri Conradu. So preprosto predragi glede na kakovost, ki jo ponujajo. Slednja pa je dokaj na dnu.

73 de S56IUA - Ognjen
Uporabniški avatar
s56oa
 
Prispevkov: 756
Pridružen: 23 Maj 2001, 01:00
Kraj: Ilirska Bistrica, Slovenia

OdgovorNapisal/-a S52DK » 13 Feb 2005, 20:50

Hoj!

Kondrad v S5 ni pravi Konrad, temveč franžisna prodajalna. Ko sem primerjal cene med prodajalno iz LJ in med prodajalno v OE (Gradec) sem prišel do spoznanja, da vse stvari pri nas mastno preplačujemo. Zato se res ne izplača kupovati v "našem" Konradu, temveč je boljša rešitev OE ali pa domače trgovine, ki so mnogo cenejše pa še kvalitetnejše povrh (H.T.E, ČIP, IC, DELCO itd.)

73 DE Robi, S52DK
Uporabniški avatar
S52DK
 
Prispevkov: 720
Pridružen: 22 Avg 2004, 16:41
Kraj: Poljčane, JN76SH


Vrni se na Novice in Dogodki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron