Regijsko preverjanje ekip PP CZ in RK v Sevnici

Radioamaterski dogodki, prireditve, predavanja, izleti, kaj je novega, zanimivi linki in še in še...

Moderatorji: S57D, s55o

Regijsko preverjanje ekip PP CZ in RK v Sevnici

OdgovorNapisal/-a S56CT » 21 Maj 2015, 18:17

V soboto 23. maja bo v Sevnici potekalo regijsko preverjanje ekip prve pomoči Civilne zaščite in Rdečega križa. Na preverjanju katerega organizirata Izpostavi URSZR Brežice in Trbovlje se bodo pomerile ekipe iz Posavja in Zasavja.

V sklopu preverjanja bo organiziranih več prikaznih mest, kjer bodo svojo dejavnost predstavili gasilci, policisti, vojaki in razna društva, med njimi tudi radioamaterji pod okriljem Radiokluba Amater Sevnica.

Prikazno mesto radiokluba bo na parkirišču pri bazenu, v primeru slabega vremena je rezervna lokacija Taborniški dom, ki se nahaja ob Planinski cesti za Sevnično.

Vljudno vabljeni!
73 de S56CT-Tilen
http://rpt.hamradio.si/
S56CT
S5 RPT Manager
 
Prispevkov: 1106
Pridružen: 20 Jan 2002, 01:00
Kraj: Sevnica

Re: Regijsko preverjanje ekip PP CZ in RK v Sevnici

OdgovorNapisal/-a S56CT » 23 Maj 2015, 16:47

Predstavitev radioamaterske dejavnosti na Regijskem preverjanju ekip PP v Sevnici je za nami. Obiskale so nas sodelujoče ekipe PP, kolegi radioamaterji in občani. Zaradi dežja je bilo obiskovalcev nekoliko manj kot smo pričakovali. Kljub temu smo zadovoljni. Šotor je zdržal, pijačo smo spili, sendviče pojedli. Skratka imeli smo se fajn. :D

Še nekaj fotk:

Slika

Matej, S55SM, med vrtenjem VFO-ja na 20 m obsegu na FT-847

Slika

Tone/S57Q, sekretarka OZRK Sevnica Mojca Pinterič Krajnc, Freddy/S56CUV

Slika

Slika

Slika
73 de S56CT-Tilen
http://rpt.hamradio.si/
S56CT
S5 RPT Manager
 
Prispevkov: 1106
Pridružen: 20 Jan 2002, 01:00
Kraj: Sevnica

Re: Regijsko preverjanje ekip PP CZ in RK v Sevnici

OdgovorNapisal/-a S57Q » 23 Maj 2015, 17:18

Pozdravljeni !

RK ''AMATER'' Sevnica je bil danes tudi organizator ARG tekme. Naš šef ARG-a (Jani/S52CO), me je določil, da organiziram zadeve v Sevnici in mi pobral vse fante. Jaz sem bil malo na boljšem, sem bil vsaj pod šotorom, kako je bilo v hosti pod marelo ....

Zahvalil bi se za pomoč Tilnu - S56CT in Mateju - S55SM, ki sta mi pomagala. Tilen je seveda s prve roke v živo razložil naše sodelovanje pri zaščiti in reševanju - ARON.

Vse skupaj se mi je zdelo kot en mali contest: najbolj nas je pralo pri postavljanju in pospravljanju. Po uradnem koncu pa je skoraj posijalo sonce ....!!

Lep pozdrav iz Sevnice,

Predsednik RK Amater Sevnica

Tone/S57Q
S57Q
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 11 Maj 2003, 08:01
Kraj: Sevnica

Re: Regijsko preverjanje ekip PP CZ in RK v Sevnici

OdgovorNapisal/-a s56llb » 26 Maj 2015, 08:35

Sem se udeležil ARG tekme v Sevnici. V hosti je bilo mokro, pa če si se gibal niti ne premrzlo :-). Logistika pa je bila na suhem in toplem. Tak da je kljub dežju bilo fajn :-).
Sicer smo še šli pogledat, kaj se je dogajalo na dogodku v Sevnici, pa smo ujeli samo razglasitev :-( .
Lp. Andrej
s56llb
 
Prispevkov: 50
Pridružen: 07 Dec 2004, 00:22


Vrni se na Novice in Dogodki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov