Mario - svetovni popotnik :o))

Radioamaterski dogodki, prireditve, predavanja, izleti, kaj je novega, zanimivi linki in še in še...

Moderatorji: S57D, s55o

Mario - svetovni popotnik :o))

OdgovorNapisal/-a s55z » 01 Jun 2004, 15:10

Pozdravljeni...

Morda bi morali odpreti novo rubriko Družabnosti in popotovanja, ali kaj podobnega, ker pa je odprta tema Dogodki, pa tudi ni nič narobe, če tule napišem nekaj vrstic, ki sem jih sicer že v eni mnogo bolj tehnični rubriki in temi.

Skratka, po dolgem odlašanju je na obisk prispel Mario, S56A, N1YU, prekomorski ;o)) Lep, pretežno sončen dan ga je zvabil na obljubljeno piknik lokacijo ob potoku na domačem vrtu (JN76HB - kdor še nima množilca za S5Maraton, bom v naslednjem QRV, hi), kjer je poleg obvezne revije (kaj češ EPP :wink: ) dobil tudi obljubljeno mu pivičko Union (spet EPP) in kapučino neznanega izvora (beri Merkator - spet EPP :D ).

Na hitro sem posnel nekaj fotografij, ki jih objavljam tudi tule, saj tak obisk svetovnega popotnika (pred kratkim se je vrnil iz LZ in YU) ne sme ostati neopažen, HI.

Slika

Reklama za Union, Mario je pa nekaj štrajkal, hi. Obdelala sva digitalne komunikacije, antene in druge tekoče zadeve.

Slika

Mario med preverjanjem velikosti postrvi... Čist ta prave amerikanke :D
V ozadju hiša soseda Mihata, S57GEN in njegov Diamond X300 al nekaj takega
Potok pa tudi ni tako nedolžen kot izgleda, saj ob neurjih voda naraste skoraj do vrha zidu

Slika

Mario pred odhodom, v ozadju moja vertikalka HF-8 in Ringo ranger...
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

OdgovorNapisal/-a s56a » 01 Jun 2004, 19:50

Upam, da ti nisem obljubil kaksen strokovni clanek za vso to reklamo?

Kako se urinejo fotke z lokalnega diska? Long live Bill Gates.
s56a
 

OdgovorNapisal/-a s55z » 02 Jun 2004, 06:08

s56a napisal/-a:Upam, da ti nisem obljubil kaksen strokovni clanek za vso to reklamo?

Kako se urinejo fotke z lokalnega diska? Long live Bill Gates.


Nič nisi obljubil... HI.

Fotke nikakor, če nimaš stalnega IP. Jaz sem jih naložil na naš internet stežnik.
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB


Vrni se na Novice in Dogodki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov