Klicna povezava blokira zagon programov

RTTY, Amtor, Pactor, PSK, WSJT, ...

OdgovorNapisal/-a S57MJC » 18 Feb 2006, 15:01

Živjo!
Sam za info: iz mojih izkušenj Norton zelo obremeni in upočasni sistem. Lahko da nima zadeva nič s tem, vendar dejstvo je da Norton sproti spremlja povezavo na net. Lahko da se zadeva bode ( po naklučju ) s kakšnimi drugimi nastavitvami, programčki... Vsekakor priporočam namestitev kakega drugega softvera... Npr. Trendmicro internet security je dober in poceni... cca 6k SIT za 1 mašino... ali pa AVG, ki je free... (pa to ni mišljeno kot reklama... 8) )

Nisem glih rešil težave, pa vendar... veliko uspeha...

ps. včasih je pri računalnikih najbolje da zadeva crkne, imaš potem manj problemov z rešitvijo...

73 de Janez
Član Radio kluba Ajdovščina (S53AAN, S53UAN, S53N) WEB: http://lea.hamradio.si/~s53aan/
S57MJC
 
Prispevkov: 41
Pridružen: 30 Nov 2003, 14:54
Kraj: Vipava, JN65XU

OdgovorNapisal/-a S52LO » 14 Apr 2006, 08:17

Hoj ...

Sicer je zadeva že mimo, lahko pa ti napišem še tole. Kolega je imel tudi probleme z računalnikom ... vsakič, ko se je priklopil na internet je računalnik prenehal delovatii. Programi so "zamrznili" in stvar ni delovala ... no vseh podrobnosti ne vem ... vendar končna ugotovitev je bila napaka na disku, ki pa se je ni dalo odstraniti in odkriti z "navadnim" pregledom diska temveč je informacijo o napaki dobil, ko mu je eden od programov za izdelavo "image" vsebine diska pojamral, da je napaka na disku ... od tu dalje , je po "popravljanju" napake deloval računalnik tako kot je treba ...

Toliko, o tem, če se da uporabit v tvojem primeru ...

73 de S52LO
S52LO
 
Prispevkov: 8
Pridružen: 24 Maj 2001, 01:00

OdgovorNapisal/-a s56al » 14 Apr 2006, 17:29

Pozdrav,

Ali morda veš, kateri program je kolega uporabil za image? Tudi sam sem že razmišljal da bi naredil kompleten image sistema, potem ko je postavljen in nastavljen kot sem si zamislil.

Na onem PC je sedaj mir, nisem pa nikoli več instaliral PPPoE ADSL dostopa do Interneta temveč raje nabavil hišni usmerjevalnik :).

LP, Sandi
s56al
 
Prispevkov: 798
Pridružen: 03 Jul 2001, 01:00
Kraj: JN66SI

OdgovorNapisal/-a S54U » 14 Apr 2006, 18:18

Ali morda veš, kateri program je kolega uporabil za image?

*** Jaz uporabljam NORTON GHOST

Na onem PC je sedaj mir, nisem pa nikoli več instaliral PPPoE ADSL dostopa do Interneta temveč raje nabavil hišni usmerjevalnik :).

*** Dobra odločitev!
S54U
 
Prispevkov: 96
Pridružen: 22 Dec 2002, 21:17
Kraj: Grosuplje

Prejšnja

Vrni se na Digitalne komunikacije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov

cron