srečanje

Amaterska TV

Moderator: s55o

srečanje

OdgovorNapisal/-a s58ru » 14 Avg 2017, 14:17

Pozdravljeni!
Pri zadnji predstavitvi Civilne zaščite v Kopru se mi je porodila misel, da bi lahko uporabljali tudi naš ATV repetitor. Na repetitorju je panoramska televizijska kamera, ki snema cel Tržaški in Koprski zaliv.
Mojo misel sem prenesel Maksu, a sva takoj ugotovila, da naš repetitor ni povsod viden. Obljubil sem Maksu, da bomo delali na rešitvi tega problema.
Nagovarjal sem Maura, da bi poskusil rešiti ta problem. Je »lepo« se domisliti nekaj, kar pa morajo drugi izdelati. Mauro je pristal, da naredi prenosni analogni repetitor.
Repetitor bo naša last. Lahko ga bomo dali na posodo za prireditve ali potrebe Civilne zaščite…
Repetitor je v izdelavi, a smo amaterji v pokoju.
V septembru mesecu je Ancona ATV Contest. Ne vem, kdo od nas je zainteresiran za to tekmovanje, a z Maurom sva se dogovorila, da greva na Slavnik, če bo vreme in ne bova imela zdravstvenih težav. Kakšne postaje bova odnesla s seboj, nisva še odločila.
Če ima kdo kakšno posebno željo, jo nama lahko sporoči.
O poizkusih s Slavnika vas bova še pravočasno obveščala.
Maurova je tudi misel, da bi se spet sestali z slovenskimi ATV severnjaki. Začetna lokacija je bila Maribor, a jaz sem predlagal staro lokacijo -Trojane in to v oktobru.
To so naši predlogi in želje. Morda ne bi bilo narobe, če bi se še kdo od vas pridružil z idejami, predlogi, dejanji, …
s58ru
 
Prispevkov: 1058
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07

Vrni se na ATV

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov