ATV

Amaterska TV

Moderator: s55o

ATV

OdgovorNapisal/-a s58ru » 31 Avg 2015, 08:18

Rudi:
Com’è andato il tuo soggiorno in quota?
Quanti QSO? Sei soddisfatto?

F.:
CIAO RUDI................. COME AL SOLITO UNA GROSSA DELUSIONE L'UNICO CON CUI MI SONO SENTITO E' STATO M. CHE GRAZIE ALLA SUA PAZIENZA MI HA VISTO TRAMITE PONTE PER IL RESTO NON SI E' FATTO VIVO NESSUNO .CI SIAMO SCAMBIATI QUALCHE MAIL AL MIO RITORNO DAL MONTE T. ED ANCHE LUI CONVIENE CON ME CHE C'E' POCO INTERESSE E PARTECIPAZIONE .VEDIAMO NELL'INVERNO DI PREPARARE UNA STRATEGIA PER IL PROSSIMO ESTATE RESTIAMO IN CONTATTO
SALUTI
M.:
Gli hai fatto delle domande la cui risposta era scontata....purtroppo....!!!!
Propongo di fare un club, ma non di radio,...un club degli sfigati dell'ATV,...per l'analogico e anche per il digitale......sfigati e basta.................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chissà chi sarà il Presidente.....pensa un pò.....???????????

Rudi:
Non sapevo che leggi la posta.
Questo era un tema per una persona che calma, riposata, piena di energia, energia da vendere.
Sei già ritornato?
Sei in ….
M.:

Cosa intendi per persona che calma, riposata, piena di energia, energia da vendere, a chi ti riferisci....non conosco una persona simile...???
Poi, se sei convinto che non leggo la posta, perché me la mandi...????
Non mi hai risposto nulla per la formazione del nuovo club degli sfigati in ATV, non ne vuoi parlare vero....????
Io, sono arrivato al capolinea, dico sul serio, non ho più carburante nel motore......guardati attorno, quei pochi che facevano ATV, in questo momento non stanno facendo nulla, spariti, volatilizzati....nemmeno un minimo di riconoscenza sotto forma di presenza sporadica sul repeater atv, durante un contest, oppure per qualche prova, proprio per tutto quello che abbiamo messo in piedi in questi anni. Abbiamo intrapreso la strada del digitale per cercare di capire noi, per poi aiutare gli altri che si fossero affacciati in ATV, ma il risultato è lampante: ARIA, ARIA, ARIA,....!!!!!
Per quale motivo facciamo questo ... ???
Ho anch'io investito molto su quest’ATV, ma la conclusione è che se non c'eri tu, non avremmo avuto neanche quello che abbiamo adesso. Ora però, abbiamo bisogno come il pane, di trovare gente giovane che abbia un minimo di buona volontà, per imparare e spendere qualche soldino in questo ramo delle microonde.
Si, ho detto soldino, perché purtroppo per ogni cosa, si sa, noi possiamo aiutare un eventuale volonteroso, ma anche lui dovrebbe spendere del denaro per acquistare qualcosa che gli potrebbe servire, come abbiamo fatto tutti noi.
Tutto questo è pura fantasia, però è l'unica cosa che possiamo tentare ancora di fare.....esaurita questa, tutti a fare gli affari propri......io so già cosa vorrei fare, ma questo è tutt'altro che elettronica.
Hai visto che ti ho trovato un obbiettivo.....!!!!!!!
L'obbiettivo è: trovare qualcuno che abbia un minimo di entusiasmo....!!!!!
s58ru
 
Prispevkov: 1058
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07

Re: ATV

OdgovorNapisal/-a S57UHX » 31 Avg 2015, 12:24

Rudi,
sicer sam nimam problemov z italijanščino, verjetno pa večina na forumu ima težavo z razumevanjem napisanega ......
73, Iztok
S57UHX
 
Prispevkov: 244
Pridružen: 04 Nov 2012, 14:57

Re: ATV

OdgovorNapisal/-a s55z » 01 Sep 2015, 18:28

Google Translate pravi:

Rudi:
Kako je bilo bivanje na višini?
Koliko zvez? Ali ste zadovoljni?

F.:
HELLO RUDI ................. kot ponavadi veliko razočaranje izključno s katero sem slišal IN 'DRŽAVNA M. KI JE Zahvaljujoč njegovi potrpežljivosti MI vidimo skozi BRIDGE REST NE IN "MADE nihče živ .CI smo se trguje NOBENEGA pošti na moji vrnitvi z gore T. in je prav tako strinja z mano, da je" malo zanimanja IN SODELOVANJE V zimskem .VEDIAMO pripravlja strategijo za naslednje poletje bomo še naprej KONTAKT
Lep pozdrav
M.:
Ali vam vprašanja, na katerega je bil odgovor očiten .... žal .... !!!!
Predlagam, da bi klub, ne pa za radijsko ... klub poraženci ATV, ... in tudi analogne na digitalno ...... in poražence basta.................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kdo ve, kdo bo predsednik bo ..... mislim malo ..... ???????????

Rudi:
Nisem vedel, da brati e-pošto.
To je tema za osebe miren, spočiti, polni energije, energije za rezervne.
Že ste se vrnili?
Nahajate se v ....
M.:

Kaj misliš s tem osebi mirni, spočiti, polni energije, energije za rezervne, kdo misliš .... ne vem tako osebo ... ???
Potem, če ste prepričani, da ne berem pošto, ker ste mi poslali ... ????
Sem odgovoril nič nastanek novih klubskih poraženci v ATV, ki jih ne želite govoriti o tem .... ????
Prišel sem do konca, mislim, nimam več goriva v motorju ...... poglej okoli, tisti redki, ki so storili ATV, prav zdaj pa se ne počne ničesar, šli, izpari .... še najmanj hvaležnost v obliki sporadične prisotnosti na ATV repetitor, v tekmovanju, ali pa poskusite nekaj, samo za vse, ki smo del v zadnjih letih. Vzeli smo cesti digitalni poskusiti, da nas razumejo in potem pomagati drugim, ki so s katerimi se srečujejo v ATV, vendar je rezultat jasen: zraku, zrak, .... !!!!!
Zakaj to počnemo ... ???
Prav tako sem preživel veliko quest'ATV, toda zaključek je, da če niste bili tam, mi ne bi še to, kar imamo zdaj. Zdaj pa moramo, kot so kruh, najti mlade ljudi, ki imajo vsaj dobre volje, da se učijo in porabiti nekaj denarja v tej panogi v mikrovalovni pečici.
Ja, sem rekel, peni, ker je žal za vse, veste, vam lahko pomagamo koli pripravljen, vendar je morala porabiti denar za nakup nekaj, ki se lahko uporabijo, kot smo storili vse nas.
Vse to je čista fantazija, ampak to je edina stvar, ki jo še vedno lahko groped za to ..... izčrpane vse narediti svoje poslovanje ...... Jaz že vem, kaj bi naredil, ampak to je vse " razen elektronsko.
Videli ste, da sem našel cilj ..... !!!!!!!
Cilj je: najti nekoga, ki ima najmanj navdušenja .... !!!!!


:D
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB


Vrni se na ATV

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov